Чому намерзає задня стінка холодильника


Чому намерзає задня стінка холодильника


Проблема, коли намерзає задня стінка холодильника, більш характерна для агрегатів із крапельною системою охолодження. І, якщо ледь з’являється, то знову зникає, це нормальна ситуація. Якщо ж, навпаки, волога накопичується навіть під ящиками овочевими – це забилося отвір дренажної системи, яке потрібно продути. Буває, що краплі води з’являються на задній стінці холодильника із системою No Frost типу R-V660PUC7BEG.

Чому так відбувається

Перша причина – порушення правил експлуатації. І тут зовсім не важливо, чи йдеться про двокамерний R-VG660PUC7GBK або R-BG410PUC6XXGR. Категорично не можна ставити в салон гарячі або теплі продукти, особливо без кришки.
Іноді споживача вводить в оману сама назва системи No Frost, що дослівно перекладається як “Без інею”. Господиня думає, що холодильник взагалі не потребує розморожування, але це помилкова позиція.
Хоча б один-два рази на рік його потрібно повністю розморозити та висушувати. Така процедура не тільки перешкоджатиме утворенню конденсату в холодильнику No Frost, але й сприяє більш тривалому терміну служби агрегату. Зменшується кількість циклів розморожування та відтавання, нормалізується рівень вологості.
Які ще бувають варіанти утворення льоду на стінах?
Буває, що крига утворюється на стінках морозилки або в самому відсіку, всередині холодильника. У цьому випадку потрібно перевірити:

  • наскільки щільно прикриваються дверцята;
  • чи не перевантажені продуктами ящики;
  • Чи автоматично вимикається режим швидкого охолодження.

Пошкодження ущільнювача або перекошування дверцят, що випирають за габарити ящиків, є причиною попадання теплого повітря всередину. Компресор починає працювати зі збільшеним навантаженням, що шкодить самому агрегату, а продукти і холодильник Хитачі зсередини покриваються снігом.
Ще одна поширена помилка у поводженні з холодильниками Hitachi типу R-BG410PUC6XGBE. Неправильно виставлений режим, особливо у спеку року.
Чомусь деякі люди вважають, що чим спекотніше на вулиці і вища температура на кухні, тим нижче потрібно встановлювати температуру. Повірте, жодного зв’язку між цими параметрами немає. Як результат, намерзає лід у холодильнику, а агрегат працює на зношування.
Якщо викладені вище причини виключені, але все одно намерзає задня стінка або з’являється надмірний конденсат
Потрібна допомога майстра! Агрегат правильно експлуатується, працює у потрібному режимі, швидке охолодження відключили вручну чи воно виконується автоматично, але проблема залишається? Можливо, несправне термореле, стався витік холодоагенту, забилися або втратили герметичність капіляри.
Майстер виконає діагностику та усуне несправність, замінивши потрібні вузли. Нагадуємо, що ми надаємо 10 років гарантії на холодильники Hitachi.
Тепер ви знаєте, що потрібно робити, якщо на задній стінці холодильника Хитачі з’являються краплі води або льоду.